wolfire Posted 06/07/26 05:13 PM Напоминает времена Петрова в лотусе, когда так же боролись за 1 очко) Go to top Share this post Link to post Share on other sites
jals Posted 06/07/26 06:00 PM Наказали,очко ушло Алонсо Чеко +10 секунд Go to top Share this post Link to post Share on other sites